خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۰/۰۸ ساعت ۷:۰۶:۴۵

    خانه  > زندانیان  >  بازگشت علی معزی به زندان «ندامتگاه مرکزی کرج» و تشکیل پرونده جدید

بازگشت علی معزی به زندان «ندامتگاه مرکزی کرج» و تشکیل پرونده جدید

خبرگزاری هرانا – علی معزی پس از بیش از دو ماه سلول انفرادی به زندان قبلی خود، «ندامتگاه مرکزی کرج» بازگشت. ماموران به وی گفته‌اند که برایش پرونده جدیدی مفتوح شده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علی معزی زندانی سیاسی زندان «ندامتگاه مرکزی کرج» ۲۰ مهر ماه سال جاری به سلول‌های انفرادی زندان اوین منتقل و تا اول دی ماه را در سلولهای این زندان سپری کرد.

مسئولان به وی اطلاع داده‌اند که برایش پرونده جدیدی مفتوح شده و با پایان یافتن دوران محکومیت از زندان آزاد نخواهد شد. این درحالی است که حکم این زندانی سیاسی خرداد ماه سال ۹۴ به اتمام می‌رسد.

علی معزی که سابقه بازداشت و زندان در دهه ۶۰ را نیز دارد در پاییز ۸۷ دستگیر و به دو سال حبس تعزیری و سه سال حبس تعلیقی محکوم شده بود که پس از تحمل دو سال حبس در زندان رجایی شهر و آزادی از زندان، مجددا در ۲۲ خرداد ماه سال ۹۰ به دلیل شرکت در مراسم مربوط به علی صارمی از زندانیان سیاسی اعدام شده بازداشت شد.

نامبرده سپس بصورت غیابی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به اتهام هواداری از مجاهدین خلق به یک سال حبس تعزیری محکوم شد که با حساب محکومیت ۳ سال حبس تعلیقی در پرونده قبلی، وی باید مدت ۴ سال را در زندان بسر برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید