خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  علی سلان‌پور بار دیگر بدون انجام درمان به زندان بازگشت

علی سلان‌پور بار دیگر بدون انجام درمان به زندان بازگشت

خبرگزاری هرانا – علی سلان‌پوز که به بیمارستان شهدای تجریش اعزام شده بود به علت عدم هماهنگی و خالی نبودن تخت به زندان عودت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علی سلان‌پور، زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج روز چهارشنبه ۳ دی ماه به بیمارستان شهدای تجریش اعزام شد تا توسط پزشک جراح مورد معاینه و سپس اقدامات درمانی قرار گیرد.

با این وجود به‌ دلیل عدم هماهنگی و خالی نبودن تخت در بیمارستان مذکور مجددا بدون هیچ اقدامی به سالن ۱۲ زندان رجایی شهر بازگردانده شد.

یک منبع مطلع به گزارشگر هرانا گفت: «ماه گذشته کمر این زندانی سیاسی مورد جراحی قرار گرفته بود و قرار بود علاوه بر باز کردن بخیه‌ها در مورد مهره‌های گردن وی نیز معایناتی به عمل آید.»

این منبع در مورد بیماری علی سلان‌پور به گزارشگر هرانا گفت: «آسیب‌های وارده ناشی از شکنحه‌های اعمال شده در حین بازجویی در آذر ماه سال ۸۹ می‌باشد که پس از مدت‌ها تحمل درد و رنج معالجات وی آغاز و به کندی در حال انحام شدن است.»

یادآور می‌شود علی سلان‌پور در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۱۳۸۹ بازداشت و در دادگاه انقلاب به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری از سازمان مجاهدین خلق به ۵ سال زندان محکوم شد، وی هم اکنون در سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج بسر می‌برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید