خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ماشاء الله شمس الواعظین به دادگاه احضار شد

ماشاء الله شمس الواعظین به دادگاه احضار شد

خبرگزاری هرانا – ماشاء الله شمس الواعظین به اتهام «تبلیغ علیه نظام» در دادگاه انقلاب محاکمه می‌شود.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ماشاء الله شمس الواعظین، نایب رئیس انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و سخنگوی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات در تاریخ ۹ آذر ماه در دادگاه انقلاب به اتهام «تبلیغ علیه نظام» محاکمه می‌شود.

وی در فیسبوک خود نوشت: «به اطلاع همه دوستان وهمکاران می‌رسانم که بنده به اتهام مطالب مراسم دریافت جایزه قهرمان آزادی مطبوعات برای سال ۲۰۱۴ در کیپ تاون و نیز به دلیل همین نوشته‌های فیسبوک به دادگاه احضار شدم وحالا برای ۹ آدرماه در دادگاه انقلاب تاریخ برگزاری دادگاه به اتهام تبلیغ علیه نظام تعیین کردند ونیز دوباره ممنوع الخروج از کشور شدم وتکلیف انجمن صنفی روزنامه نگاران ایران در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. من همچنان صبوری می‌کنم ودیگران را نیز به شکیبایی.

از این رو واگر دوستان می‌بینند که بعد از مقالات مربوط به داعش تا حدود زیادی صفحه فیسبوکم تنبل شده موضوع به همین محدودیت‌ها باز می‌گردد تا آفایان گمان نکنند ما در این رسانه ماموریت ویژه داریم. خیر! ما خیر وصلاح کشورمان را می‌خواهیم واگر به هر دلیلی گمان می‌کنند که سکوت وصبوری در این بلبشوی خاورمیانه مفید است. ما کار مفید خواهیم کرد وهیچ کار مفیدی بهتر از کار کشاورزی وجود ندارد. چون ما یا باید ذهنهای مردم را شخم بزنیم یا زمین مردم را وهردو محصول می‌دهد ما فعلا مشغول شخم زمین مردم هستیم که امیدوارم حاصلخیز باشد!»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید