خبرگزاری هرانا

    خانه  > کودکان  >  یک دانش آموز دبستانی بلوچ در اثر ضرب و شتم معلم راهی اتاق عمل شد

یک دانش آموز دبستانی بلوچ در اثر ضرب و شتم معلم راهی اتاق عمل شد

خبرگزاری هرانا – عبدالحمید گرگیج دانش آموز ۹ ساله براثر ضربات شلاق معلم راهی اتاق عمل بیمارستان امام علی زاهدان شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، عبدالحمید گرگیج فرزند نور الله کودک ۹ ساله که در مقطع سوم ابتدایی دبستان شهید میر حسینی شهرستان می‌رجاوه مشغول به تحصیل بود در اثر پارگی رگ و عفونت دست ناشی از ضربات شلاق معلم راهی اتاق عمل بیمارستان شد.

نور الله گرگیج پدر این دانش آموز در این باره چنین گفت: روز یکشنبه ۲۵ آبان معلم پسرم به نام عباسی اهل زابل با شلنگ مخصوص کپسول گاز فرزندم را از ناحیه دست مورد ضرب و شتم قرار داده که در اثر آن فرزندم با پارگی رگ دست و عفونت شدید مواجه شده است.

نور الله که کارمند اداره بهداشت است می‌افزاید: برای معالجه فرزندم او را به زاهدان منتقل کردیم اما بیمارستان‌های نبی اکرم و بو علی با این بهانه که فرزندتان سنش کم است وی را قبول نکردند حتی بیمارستان بو علی ابتدا پذیرفت و برای وی پرونده هم باز کردند اما با اینکه وضعیت دست بچه‌ام بد بود دوباره به دلایلی غیر قابل پذیرش وی را رد کردند.

پدر دانش آموز افزود: اکنون پسرم در بیمارستان امام علی زاهدان بستری شده و امروز یکشنبه (۲ آذر) برای شستشوی عفونت دست، به اتاق عمل برده شده و فردا قرار است رگ‌های دستش مورد عمل جراحی قرار گیرند.

نور الله در ادامه گفت: معلم پسرم به ما گفته است که کلیه هزینه بیمارستان را تقبل می‌کند.

پدر دانش آموز مضروب که گویا برای شکایت از معلم رغبت نداشت گفت: تا کنون از معلم خاطی شکایت نکرده‌ایم.

10822238_730003050419897_636370561_n

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید