خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  دستگیری سه نفر بخاطر تظاهر به اسیدپاشی در مشهد

دستگیری سه نفر بخاطر تظاهر به اسیدپاشی در مشهد

خبرگزاری هرانا – در شرایطی که با وجود گذشت بیش از یک ماه از حادثه اسیدپاشی هنوز کسی بازداشت نشده. فرمانده انتظامی خراسان از دستگیری سه نفر در مشهد، در فاصله زمانی کمتر از پنج ساعت پس از ارتکاب تظاهر به اسیدپاشی خبر داد.

به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، «بهمن امیری مقدم» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در مشهد افزود: دو نفر از این افراد با خودرویی که توسط آن این اقدام را انجام می‌دادند دستگیر شدند و نفر سوم نیز فردی بود که آب را به به صورت بانوان می‌پاشید و‌‌ همان روز دستگیر شد.

وی با تاکید بر اینکه در مشهد هیچگونه اسیدپاشی رخ نداده گفت: این افراد دوبار در سطح شهر به سوی خانم‌ها آب پاشیده بودند و این اقدام را بگونه‌ای انجام می‌دادند که افراد گمان کنند بر روی آن‌ها اسید پاشیده شده است.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی افزود: در یکی از این موارد خانمی که به صورتش آب پاشیده شده بود از شدت ترس بیهوش شد لذا این اقدام مصداق ایجاد رعب و وحشت برای مردم است و اگر‌‌ همان خانمی که بیهوش شد فوت می‌کرد حادثه تلخی رخ می‌داد.

وی همچنین در خصوص شایعه بازداشت تعدادی از جوانانی در شب فوت «مرتضی پاشایی» در مشهد اظهارداشت: مشکلی در مشهد وجود نداشت اما نیروی انتظامی خط قرمز دارد و با کسانی که بخواهند ناهنجاری و سوءاستفاده کنند برخورد می‌کند.

امیری مقدم تاکید کرد: برخی در شب روزی که خواننده جوان فوت کرد خیابان محل تجمع را بسته بودند اما این‌ها بازداشت نشدند و تنها به تعدادی از آن‌ها تذکر داده شد ولی چند نفری در پارک ملت مشهد با ایجاد تجمع درباره حادثه اسیدپاشی می‌خواستند سوءاستفاده و کار سیاسی کنند که هم اکنون بازداشت هستند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید