خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲, 21st of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۰/۲۹ ساعت ۱:۲۷:۴۲

    خانه  > زندانیان  >  کسری نوری به زندان نظام تبعید شد

کسری نوری به زندان نظام تبعید شد

خبرگزاری هرانا – کسری نوری٬ وب نگار و فعال حقوق دراویش ساعاتی پیش به زندان شمارهٔ ۲ استان فارس موسوم به زندان نظام انتقال داده شد.

به گزارش مجذوبان نور؛ کسری نوری که نزدیک به ۲ سال را در زندان عادل آباد شیراز محبوس بود بصورت ناگهانی و بدون هیچ توضیحی، توسط ماموران امنیتی به زندان شماره ۲ استان موسم به زندان نظام منتقل شده است

گفتنی است کسری نوری از لحاظ جسمی وضعیت مناسبی ندارد و از کمر درد شدید رنج می‌برد که تاکنون حتی از اعزام وی برای انجام ام‌.آر‌.آی و عکسبرداری جلوگیری شده است.

تاکنون علت این انتقال مشخص نشده و پیگیری‌های خانواده این درویش زندانی از مراجع قضایی ذیربط در باره علت این انتقال، بی‌پاسخ مانده است.

کسری نوری، در دی ماه سال گذشته به همراه صالح الدین مرادی، در اعتراض به وضعیت هفت وکلای زندانی دراویش در بند ۲۰۹ اوین به مدت ۹۰ روز دست به اعتصاب غذا زد که سرانجام با رسیدگی به خواسته‌اش به اعتراض خود پایان داد٬ وی که از همکاران سایت خبری مجذوبان نور نیز به حساب می‌آید با اتهاماتی همچون تبلیغ علیه نظام و عضویت در گروه به چهار سال و چهار ماه حبس تعزیری محکوم شد که این حکم عینا در دادگاه تجدید نظر نیز به تایید رسید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید