خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۲, 20th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۱/۰۱ ساعت ۲:۲۵:۳۹

    خانه  > کارگران  >  کارگران پلی‌اکریل اصفهان باز هم تحصن کردند

کارگران پلی‌اکریل اصفهان باز هم تحصن کردند

خبرگزاری هرانا – حدود ۴۰۰ نفر از کارگران کارخانه پلی‌اکریل اصفهان بار دیگر در اعتراض به ادامه سیاست کوچک‌سازی این کارخانه تحصن کردند.

به‌گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، این تحصن صبح امروز، دوشنبه ۳۰ دی‌ماه در کارخانه پلی‌اکریل آغاز شد و سپس با راهپیمایی به مقابل دفتر مدیرعامل کارخانه کشیده شد.

تحصن امروز کارگران پلی‌اکریل اصفهان در حالی برگزار می‌شود که در یکم دی‌ماه جاری فرمانداری شهرستان مبارکه نامه‌ای مبنی بر توقف سیاست کوچک‌سازی این کارخانه نوشته بود.

یکی از نمایندگان کارگران گفت: “سیاست کوچک‌سازی با گذشت یک ماه از ابلاغ این مصوبه هنوز متوقف نشده است و کارگران نیز به همین دلیل به اعتراض مجدد دست زده‌اند.”

وی افزود در همین راستا انتقال بخش “اکریلیک ۲” این کارخانه به شرکت “الیاف زاینده رود” مراحل پایانی خود را از سر می‌گذراند و به کارگران این بخش که بیش از ۱۸۰ نفر هستند گفته شده از فردا به دلیل کمبود مواد اولیه بر سر کارشان حاضر نشوند.

به‌گفته وی کارگران ناراضی پس از تحصن در مقابل دفتر مدیرعامل به بخش “اکریلیک ۲” رفته و تابلوهای “الیاف زاینده رود” را از سر در این بخش پایین آوردند و پس از وقفه‌ای کوتاه، بار دیگر در مقابل دفتر مدیر عامل کارخانه تحصن کردند که این تحصن ادامه یافت.

بر اساس سیاست کوچک‌سازی، بخش‌های مختلف کارخانه پلی‌اکریل اصفهان به شرکت‌های کوچک‌تری در حال واگذاری است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید