خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲, 22nd of July 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۱/۰۳ ساعت ۲:۳۱:۴۸

    خانه  > سایر گروهها  >  مسمومیت ۷ شهروند گیلانی بدلیل سوخت مخلوط

مسمومیت ۷ شهروند گیلانی بدلیل سوخت مخلوط

خبرگزاری هرانا – ۷ نفر در استان گیلان به دلیل مسمومیت از گاز منوکسید کربن حاصل از سوخت گازوئیل موجود در نفت راهی بیمارستان شدند.

یکی از ساکنان روستای خشکنودهان به گزارشگر هرانا گفت: «ساکنان روستای خشکنودهان از توابع فومن درحالی از گاز شهری محروم هستند که اکثر مناطق اطراف این روستا سال هاست از گاز شهری بهره‌مند هستند. این در صورتیست که شورای این روستا جهت لوله کشی گاز به درب منازل این روستا نشینان هزینه‌های سنگین طلب نموده که از ۵۰۰ هزار تومان تا ۴ میلیون تومان به نسبت نزدیک یا دور بودن از جاده اصلی مطالبه شده است که به نسبت درآمد ناچیز حاصل از کشت برنج، اکثر خانوار‌ها از پرداخت این مبالغ عاجز می‌باشند.»

وی در ادامه گفت: «همچنین این روستا علاوه بر محرومیت از گاز از نفت خالص هم محروم می‌باشد که ساکنان این منطقه مجبور به خرید نفت از دلال‌ها می‌باشند که بعضا گران‌تر و نا‌خالص است. ساکنان این منطقه معتقدند نماینده شهرستان فومن در مجلس شورای اسلامی به این دلیل که مردم این روستا به او رای نداده‌اند با آن‌ها سر ناسازگاری دارد و تمایلی به گاز رسانی به این منطقه ندارد.»

وی در پایان خاطرنشان کرد: «روز پنجشنبه مورخ ۲۶ دی ۹۲ هفت نفر از ساکنان این روستا بدلیل مسمومیت ناشی از سوخت گازوئیل موجود در نفت خریداری شده نیمه‌های شب مسموم و دچار خفگی شده و روانه بیمارستان شده‌اند.»

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید