خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳, 19th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ ساعت ۲۲:۵۱:۵۳

    خانه  > اعدام  >  غلامرضا خسروی بادستبند و پابند برای آخرین بار خانواده خود را ملاقات کرد

غلامرضا خسروی بادستبند و پابند برای آخرین بار خانواده خود را ملاقات کرد

خبرگزاری هرانا – ساعتی پیش خانواده غلامرضا خسروی برای آخرین بار موفق به دیدار وی شدند که با دستبند و پابند برای ملاقات آورده شده بود.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ساعاتی پیش خانواده غلامرضا خسروی سوادجانی برای آخرین بار موفق شدند با وی که بصورت دستبند و پابند به ملاقات آورده شده بود دیدار کنند.

برادر این زندانی سیاسی به گزارشگر هرانا گفت: «وی را با دستبند و پابند به ملاقات آوردند و همه خانواده هم آمده بودند. این ملاقات حدود ساعت ۱۰ شب صورت گرفت. هنگام خروج از ملاقات صورتجلسه‌ای را آوردند تا همه ما امضاء کنیم و به ما ابلاغ شد حکم اعدام غلامرضا خسروی صبح فردا [یک‌شنبه ۱۱ خرداد] به اجرا در می‌آید.»

گفتنی است، طبق آخرین اخباری که بدست ما رسیده غلامرضا خسروی هم‌اکنون بصورت دستبند و پابند در سلول انفرادی بند ۵ نگهداری می‌شود.

غلامرضا خسروی از زندانیان سیاسی دهه ۶۰ است که سال ۸۶ در کرمان بازداشت و به اتهام ارتباط با سازمان مجاهدین خلق ایران به ۳ سال حبس تعزیری و ۳ سال حبس تعلیقی محکوم شده بود اما در حین سپری کردن این محکومیت، در یک فرایند غیرقانونی پرونده‌اش مجدداً به جریان افتاد و به اتهام محاربه، به اعدام محکوم شد. این حکم از سوی دیوان عالی کشور تایید شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید