خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳, 20th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۵/۳۰ ساعت ۲۱:۲۰:۱۷

    خانه  > زندانیان  >  شکستن پای یک زندانی عادی در زندان رجایی شهر توسط زندانبانان

شکستن پای یک زندانی عادی در زندان رجایی شهر توسط زندانبانان

خبرگزاری هرانا – علیرضا رضایی زندانی متهم به قتل زندان رجایی شهر کرج از سوی زندانبانان این زندان مرود ضرب و شتم شدید قرار گرفت و پس از شکسته شدن پا به سلول انفرادی منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۲۲ مرداد ماه زندانی متهم به قتل بند جوانان زندان رجایی شهر کرج بنام علیرضا رضایی توسط زندانبانان این زندان باچوب و باتون مورد ضرب و شتم قرار گرفت و پس از شکسته شدن پا به سلول انفرادی منتقل شد.

یکی از همبندیان وی که نخواست نامش فاش شود به گزارشگر هرانا گفت: «علیرضا رضایی از سال ۸۸ به اتهام قتل در زندان بسر می‌برد. وی چهارشنبه هفته گذشته در پی جر و بحث لفظی با زندانبان توسط چند تن از ایشان با چماق و باتون مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌گیرد. تاجایی که پای وی می‌شکند و زندانبانان سپس بدون درمان و حکم شورای انضباطی و تنها با دستور مستقیم مردانی رئیس زندان وی را به سلول انفرادی منتقل می‌کنند.»

این منبع در ادامه بیان داشت: «دست علیرضا نیز بشدت آسیب دیده بود و تا آخرین باری که ما از وی خبر داریم هنوز اقدامات درمانی مناسب بر روی وی انجام نشده بود.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید