خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, 21st of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۲/۰۸ ساعت ۲۱:۰۷:۵۱

    خانه  > دسته‌بندی نشده  >  دستگیری عامل انتشار محتویات غیر مجاز در «گرگان»

دستگیری عامل انتشار محتویات غیر مجاز در «گرگان»

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی گلستان گفت: مدیر وبلاگی که اقدام به انتشار محتویات غیر اخلاقی در فضای مجازی می کرد با اقدامات پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا،رئیس پلیس فتا گلستان صبح امروز در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر رصد فضای مجازی و همچنین اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط کارشناسان پلیس فتا گلستان، وبلاگی که اقدام به انتشار محتویات غیر اخلاقی می کرد را شناسایی و با تشکیل پرونده موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی، نهایتاً فردی به هویت معلوم به عنوان مدیر سایت که در سطح شهرستان گرگان استان گلستان اقدام به بارگذاری مطالب و انتشار تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی می کرد شناسایی و طی هماهنگی قضایی دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتا گلستان در ادامه افزود: متهم در تحقیقات تخصصی بعمل آمده به بزه انتسابی خود اقرار و علت و انگیزه این اقدام خود را صرفأ جنبه سرگرمی و تفریح در فضای مجازی عنوان کرد.

این مقام انتظامی همچنین گفت: متهم به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

رئیس پلیس فتا گلستان در پایان با اشاره به آن دسته از مدیران وبلاگ ها و وب سایت های اینترنتی که در پوشش فضای مجازی، اخلاق و عفت عمومی جامعه را هدف گرفته اند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید