خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۲, 20th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ ساعت ۱۹:۰۷:۲۲

    خانه  > اعدام  >  حکم سه بار اعدام برای یک سارق

حکم سه بار اعدام برای یک سارق

خبرگزاری هرانا – مردی که با معرفی خود به عنوان دکتر داروساز هشت زن و دختر جوان را بیهوش کرده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده بود با رای دادگاه به سه مرتبه اعدام محکوم شد.

به گزارش سایت روز نو ،این مرد ۵۴ ساله که علی نام دارد روز ۴ آبان ماه امسال بازداشت شد. او متهم است با معرفی خود به عنوان دکتر داروساز به ۳۱ نفر داروی بیهوشی خورانده و در ادامه اموال‌شان را سرقت کرده است.

دستگاه قضایی ایران مدعی است: “او همچنین در هشت مورد نیز بعد از بیهوش کردن طعمه هایش که زنان و دختران جوان بودند به آنها تجاوز کرده است.

ماموران پلیس آگاهی نیز مدعی شدند در بازرسی از خانه این مرد بخشی از اموال مسروقه و داروهای بیهوشی را کشف کردند. گفته می شود او نیز در جریان بازجویی‌ها اتهاماتش را پذیرفت و از سوی شاکیان نیز شناسایی شده است اما در ادامه گزارش سایت روز وی اتهام تجاوز به عنف را در دادگاه نپذیرفته است اما با این حال شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران وی را به اتهام سرقت به ۱۰سال زندان، تحمل ۷۴ ضربه شلاق و رد مال و درخصوص اتهام غصب عنوان پزشک به دو سال زندان و درخصوص اتهام تجاوز به عنف به سه بار اعدام محکوم کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید