خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۳, 23rd of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۱/۲۰ ساعت ۰:۴۸:۳۴

    خانه  > زندانیان  >  جلوگیری از اعزام زانیار مرادی به بیمارستان

جلوگیری از اعزام زانیار مرادی به بیمارستان

خبرگزاری هرانا – یکی از مسئولین شعبه اعزام زندان رجایی شهر از انتقال زانیار مرادی به بیمارستان با وجود دستور دادستانی جلوگیری کرد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، زانیار مرادی زندانی سیاسی کرد زندان رجایی شهر کرج که از مشکلات کمر و بیضه رنج می‌برد طبق قرار قبلی و پس از صدور مجوز از سوی دادستانی و موافقت ریاست زندان روز جاری سه‌شنبه ۱۹ فروردین ماه در حین انتقال به مراکز درمانی خارج از زندان با مخالفت یکی از مسئولین شعبه اعزام روبرو شد و از اعزام بازماند.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «قرار بود صبح امروز زانیار مرادی را به بیمارستان ابن سینا منتقل کنند تا بابت مشکلات بیضه و مهره‌های کمرش که در حین بازجویی و شکنجه پدید آمده تحت درمان قرار گیرد. ولی یکی از مامورین اعزام به نام اصغر سمیعی مخالفت کرد و نگذاشت وی را به بیمارستان منتقل کنند.»

وی در خصوص علت ممانعت این مامور شعبه اعزام گفت: «مامور شعبه اعزام دلیل قانع کننده‌ای در این خصوص بیان نکرد و فقط ذکر کرده بود چون کرد هستی من نمی‌گذارم بروی.»

زانیار مرادی متهم است به همراه پسر عموی خود لقمان مرادی و دو تن دیگر بنامهای بختیار معماری و هژیر ابراهیمی، پسر امام جمعه مریوان را به قتل رسانده‌اند.

لازم به یاد آوریست، این اتهام بار‌ها توسط زانیار و لقمان مرادی رد شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید