خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  جابر صخراوی در زندان کارون اهواز همچنان از درمان محروم است

جابر صخراوی در زندان کارون اهواز همچنان از درمان محروم است

خبرگزاری هرانا- جابر صخراوی جوان ٣٠ ساله و فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از اهالی حی الثوره (کوی علوی) شهر اهواز که در روز چهارشنبه ۶ فروردین ماه سال‌جاری بدلیل تغییر مذهب از تشیع به تسنن و فعالیتهای مذهبی بازداشت شده بود، هم اکنون در زندان کارون اهواز است و محروم از درمان می باشد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صخراوی در روز ۲۷ خرداد از بازداشتگاه اداره اطلاعات خوزستان به زندان کارون اهواز منتقل شد و هم اکنون در زندان کارون بسر می برد.  جابر صخراوی در اثر شکنجه شدید پاهایش فلج شده و بینایی‌اش به شدت کاهش یافته بطوری که نمی تواند فاصله یک متری خود را ببیند. همچنین از تومور مغزی رنج می برد و نیازمند درمان فوری در بیمارستان است.

گفتنی است با وجود وخامت وضعیت جسمانی این زندانی عرب اهوازی، مسئولان زندان کارون اهواز همچنان با درخواست خانواده وی جهت اعزام فرزندانشان به بیمارستان مخالفت می ورزند. این اقدام مسئولان قضایی در اهواز در عدم اعطای فرصت معالجه در بیمارستان به زندانیان سیاسی و امنیتی و مذهبی عرب اهوازی، اقدامی در راستای مجازات مضاعف فعالان عرب محسوب می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید