خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۲, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۱/۱۷ ساعت ۲۱:۰۵:۳۴

    خانه  > کارگران  >  تعویق حقوق و سرگردانی کارگران قند کامیاب در کارخانه بی برق و گاز

تعویق حقوق و سرگردانی کارگران قند کامیاب در کارخانه بی برق و گاز

خبرگزاری هرانا – نماینده کارگران کارخانه قند کامیاب از تعویق ۴ تا ۱۱ ماه حقوق کارگران و ادامه بلاتکلیفی ۱۵۰ نفر از کارگران در نتیجه نبود امکانات تولید در این کارخانه داد.

این کارگر در تشریح جزئیات این خبر به ایلنا گفت: در پی تجمع تعدادی از کارگران کارخانه قند کامیاب خمینی شهر اصفهان در اعتراض به تعطیلی کارخانه و عدم دریافت ۴ تا ۱۱ ماه حقوق، طی فراخوانی کارگران روز شنبه (یازدهم بهمن ماه) مجددا دعوت به کار شدند.

او گفت: از روز شنبه کارگران در محیط کار خود حاضر می‌شوند اما برق و گاز این کارخانه قطع است و مواد اولیه تولید برای کار وجود ندارد.

این کارگر گفت: برق و گاز کارخانه به دلیل بدهی قطع شده و کارگران در این هوای سرد بدون هیچ فعالیتی در محیط کار خود سرگردانند.

به گفته این کارگر، کارفرما و سایر مسئولان اداری کارخانه پاسخگوی مشکلات کارگران و کارخانه نیستند و در کارخانه حضور فیزیکی پیدا نمی‌کنند به همین جهت کارگران از مسئولان شهرستان خمینی شهر در خواست پی گیری دارند.

در همین رابطه، «محمد تجلی» رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی خمینی شهر اصفهان خبر تعویق حقوق کارگران قند کامیاب را تایید کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید