خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳, 18th of July 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۳/۱۷ ساعت ۱۹:۳۶:۲۲

    خانه  > فرهنگی  >  «تانگوی تخم‌مرغ داغ» توقیف شد

«تانگوی تخم‌مرغ داغ» توقیف شد

خبرگزاری هرانا – نمایش تاتر «تانگوی تخم‌مرغ داغ» که در تالار وحدت اجرا میشد از روز ۱۶ خرداد متوقف شده است.

به گزارش فارس، نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» نوشته اکبر رادی و به کارگردانی هادی مرزبان شب گذشته (۱۶ خرداد ماه)علی رغم فروش بلیت نتوانست به روی صحنه برود.

شنیده‌ها حاکی از آن است که این نمایش به دلیل رعایت نکردن موارد اصلاحی ابلاغی توقیف شده است.

«تانگوی تخم‌مرغ داغ» جز اولین آثار تولیدی مرکز هنرهای نمایشی و شورای ارزشیابی و نظارت این اداره کل در دوره جدید محسوب می‌شود.

علی نصیریان، فرزانه کابلی، امین زندگانی، فردوس کاویانی، قاسم زارع، لیلا برخورداری، پریسا مقتدی، مهدی عبادتی، اکرم حاج‌حسینی و سهیل دیوسالار برخی از بازیگران نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» هستند.

رضا دادویی رییس شورای نظارت و ارزشیابی اداره کل هنرهای نمایشی درباره توقیف نمایش «تانگوی تخم مرغ داغ» گفت: متاسفانه شبهات و مشکلاتی برای اجرای نمایش «تانگوی تخم‌مرغ داغ» به کارگردانی هادی مرزبان پیش آمده که موجب شد شب گذشته ۱۶ خرداد این اثر نمایشی اجرا نشود.

دادویی در ادامه می گوید: «در حال حاضر مشغول رایزنی هستیم تا سوءتفاهم هایی که نسبت به متن این اثر نمایشی به وجود آمده است برطرف شود. امیدوارم که مسئله حل شده و این نمایش بتواند از یکشنبه با اعمال تغییراتی اجرای خود را از سر بگیرد.» دادویی توضیحی درباره اینکه این نمایش از طرف چه نهاد و مسئولی توقیف شده است، نداد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید