خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲, 24th of June 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۱۲/۰۸ ساعت ۲۳:۲۴:۵۹

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بیخبری ده روزه از احمد سهرابی، شهروند بلوچ

بیخبری ده روزه از احمد سهرابی، شهروند بلوچ

خبرگزاری هرانا – باوجود گذشت ۱۰ روز از بازداشت احمد سهرابی فرزند یک روحانی اهل سنت، خانواده وی از وضعیت اش اطلاعی کسب نکردند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، احمد سهرابی ۲۰ ساله که روز سه شنبه ۲۹ بهمن توسط وزارت اطلاعات ایرانشهر بازداشت شد، با گذشت ۱۰ روز هنوز شرایط نامشخصی دارد.

با وجودیکه در‌‌‌ همان زمان دستگیری ماموران وزارت اطلاعات ایرانشهر به همراهانش گفته بودند که می‌توانید وضعیت او را از ستاد خبری ایرانشهر (اطلاعات) پیگیری کنید، اما تاکنون هیچ فردی پاسخگوی آن نیست.

روز دوشنبه پنجم اسفند، خانواده و اقوام وی به مراکز اطلاعات و سایر ارگانهای قضاییه مراجعه کرده‌اند، اما تاکنون هیچکدام نپذیرفته‌اند که این زندانی در نزد آنان است.

مسئولین امور با موضعی دو پهلو، به خانواده وی گفته‌اند که بروید و در جای دیگری بدنبال احمد بگردید.

این درحالی است که خودرو احمد سهرابی در زمان دستگیری‌اش توسط خودروهای ماموران اطلاعات مصدوم شده بود و در‌‌‌ همان روزهای اول دستگیری‌اش، اطلاعات ایرانشهر پس از ترمیم خودرو آن را تحویل خانواده این زندانی داده است.

قابل ذکراست که پدر احمد سهرابی، مولوی یوسف سهرابی به همراه مولوی عبدالقدوس ملازهی در ۲۱ فروردین ۸۷ با حکم دادگاه انقلاب  در زندان مرکزی زاهدان بدار آویخته شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید