خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  تجمع اعتراض‌آمیز کارمندان فدراسیون کشتی

تجمع اعتراض‌آمیز کارمندان فدراسیون کشتی

خبرگزاری هرانا – کارمندان فدراسیون کشتی در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان مقابل دفتر سرپرست این فدراسیون تحصن کرده و تجمع اعتراض‌آمیز برپا کردند.

به گزارش فارس، چندی پیش بود که کارمندان فدراسیون کشتی در اعتراض به عدم پرداخت حقوق‌ و حق بیمه‌هایشان خواستار ملاقات با خطیب، سرپرست این فدراسیون شدند که وی با وساطت حسن رنگرز و دادن وعده‌های بی‌سرانجام، سرپرست فدراسیون کشتی آن‌ها را آرام کرد.

اما حالا بعد از گذشت چند هفته و پس از اینکه وعده‌های جناب خطیب عملی نشد، کارمندان فدراسیون در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقشان مقابل دفتر سرپرست این فدراسیون اعتصاب و تجمع اعتراض آمیز برپا کردند.

البته گفته می‌شود خطیب اجازه حضور کارمندان فدراسیون را به دفترش نمی‌دهد و از توپچی دبیر فدراسیون خواسته است تا آن‌ها را آرام کند.

بر اساس گفته یکی از کارمندان فدراسیون کشتی، آن‌ها ۵ ماه است حقوقی دریافت نکرده‌اند و ۹ ماه است که فدراسیون حق بیمه‌های آن‌ها را پرداخت نکرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده است که تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشورمان مسابقات جهانی را پیش رو دارند و اواخر شهریورماه باید در بوداپست به مصاف حریفان بروند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید