خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ محاکمه ارژنگ داوودی و ایراد اتهامات جدید به وی

هرانا؛ محاکمه ارژنگ داوودی و ایراد اتهامات جدید به وی

خبرگزاری هرانا – ارژنگ داوودی بدون حضور وکلا بصورت نیابتی در دادگاه انقلاب بندرعباس محاکمه و اتهامات جدیدی به وی ایراد شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز ۱۴ مرداد ماه جاری ارژنگ داوودی از زندان بندرعباس به دادگاه انقلاب این شهر اعزام شده و به اتهام جدید “محاربه از طریق عضویت در گروهک منافقین” مورد محاکمه قرار گرفت.

در پرونده جدید ارژنگ داوودی که در شعبه ۳ دادگاه انقلاب شهر بندرعباس به ریاست قاضی “جواد دمساز” به نیابت از شعبه ۱ دادگاه انقلاب کرج به ریاست قاضی “آصف الحسینی” برگزار گردیده بود، در صورت محکومیت می‌تواند به مجازات اعدام وی ختم شود.

این جلسه بدلیل نقصان مدارک و همچنین عدم حضور وکلای متهم به جلسه دیگری موکول شد و قرار بر این شد تا مدارک تکمیلی از سوی دادگاه انقلاب کرج برای دادگاه انقلاب بندرعباس ارسال گردد.

ارژنگ داوودی که اکنون در بند ۱ زندان بندرعباس نگهداری می‌شود، تاکنون به ۲۰ سال و ۸ ماه زندان محکوم شده است. وی اوایل تیر ماه سال گذشته از بند ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به انفرادیهای بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل و پس از ۱۲۷ روز انفرادی در این بند به زندان بندر عباس تبعید شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید