خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲, 26th of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۲/۰۴/۲۵ ساعت ۱۶:۵۶:۰۱

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ عود بیماری پروستات محمدرضا پورشجری در ندامتگاه مرکزی کرج

هرانا؛ عود بیماری پروستات محمدرضا پورشجری در ندامتگاه مرکزی کرج

خبرگزاری هرانا – محمدرضا پورشجری وبلاگ نویس زندانی ۵۱ ساله که از بیماری قلبی رنج می‌برد، بتازگی با عود بیماری پروستات با مشکلات تازه‌ای روبرو شده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمدرضا پورشجری معروف به سیامک مهر، وبلاگ نویس زندانی در ندامتگاه مرکزی کرج که به بیماری قلبی شدید مبتلاست و بار‌ها تشکل‌های حقوق بشری نگرانی خود را نسبت به وضعیت جسمی وی اعلام کرده‌اند، با عود پروستات خود با مشکلات مضاعفی روبرو گشته.

میترا پورشجری دختر این زندانی سیاسی طی تماسی با گزارشگر هرانا گفت: “پدر یک سال و نیم است که ورم پروستات داشته است. ولی بدلیل مشکلات شدید قلبی و ضرورت درمان آن ما دیگر به ورم پروستات وی که تاکنون درمانی نشده توجه نکردیم. ورم پروستات پدر را در زندان هنوز پزشک معاینه نکرده است. از چند روز پیش وی دیگر نمی‌تواند ادرار کند. پدر که برای معالجه به بهداری مراجعه کرده، به وی گفته‌اند دکتر متخصص دو هفته دیگر به زندان می‌آید و اگر وقت باشد شما را معاینه می‌کند. این در حالی است که پدر هم اکنون مشکل دارد و بشدت درد می‌کشد.”

محمدرضا پورشجری (سیامک مهر) وبلاگ نویس زندانی ۵۱ ساله، ۲۱ شهریور ماه ۱۳۸۹ در منزل مسکونی خود در شهر کرج بازداشت شد. او پس از بازداشت به سلول‌های انفرادی زندان رجایی‌شهر منتقل و مدت هفت ماه مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفت که این فشار‌ها موجب آسیب‌های جسمی بر روی وی گردید.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید