خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  تحصن کارگران فارسیت دورود در مقابل فرمانداری

تحصن کارگران فارسیت دورود در مقابل فرمانداری

خبرگزاری هرانا – کارگران کارخانه‌ی فارسیت دورود برای دومین بار طی یک ماه اخیر در اعتراض به تعویق ۶ ماه‌یه پرداخت حقوق خود، مقابل فرمانداری این شهر تحصن کردند.

به گزارش ایلنا، در یک ماه اخیر مشکلات کارخانه‌ی نیمه ورشکسته فارسیت دورود بیش از پیش خودنمایی می‌کند، چرا که علاوه بر کمبود و گاه فقدان مواد اولیه‌ی تولید، قطع آب، برق و گاز کارخانه نیز به مشکلات این واحد تولیدی افزوده شده است.

بر پایه‌ی این گزارش، کارگران این کارخانه امروز برای دومین بار در ماه اخیر در اعتراض به عدم دریافت مطالبات و حقوق شش ماهه‌ی خود در مقابل فرمانداری شهرستان دورود تحصن کرده‌اند.

گفته می‌شود یکی از صحنه‌های بسیار تأمل برانگیز این تجمع، حضور تعدادی از کارگران به همراه کودکان خردسال خود بود که خطاب به مسئولان اظهار می‌داشتند: “چه کسی جوابگوی گرسنگی کودکان ماست؟”

پس از کش و قوس‌های فراوان، سرپرست فرمانداری دورود، رئیس کارخانه‌ی فارسیت و هم‌چنین رئیس اداره‌ی کار شهرستان دورود در میان کارگران حاضر شدند و مشکلات کارگران این کارخانه را شنیدند.

سرپرست فرمانداری دورود پس از شنیدن مشکلات کارگران کارخانه‌ی فارسیت در جمع آن‌ها گفت: “مشکلات فارسیت مربوط به این یکی دو سال گذشته نبوده و خیلی‌ها در این رابطه کم کاری کرده‌اند.”

سرپرست فرمانداری دورود خاطرنشان کرد: “واقعیت آن است که کارخانه‌ی فارسیت ورشکسته است و یکی از افرادی که این ضربه مهلک را به این کارخانه وارد کرد، شرکت […] بود.”

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید