خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ ممانعت مسئولان از اعزام محمدرضا پورشجری به بیمارستان

هرانا؛ ممانعت مسئولان از اعزام محمدرضا پورشجری به بیمارستان

خبرگزاری هرانا – علی‌رغم تشخیص پزشکان در خصوص نیاز مبرم محمدرضا پورشجری، وبلاگ نویس دربند، به بستری شدن در بیمارستان، مسئولان از اعزام این زندانی سیاسی به خارج از زندان ممانعت به عمل می‌آورند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، بیش از دو هفته است که آقایان قلی‌زاده و نژاد بهرام، دو تن از پزشکان زندان “ندامتگاه مرکزی کرج” به علت مشکل تنفسی حادِ محمدرضا پورشجری، تایید کرده‌اند که وی بایستی در بیمارستان بستری شده و تحت آنژیوگرافی قرار گیرد.

این در حالیست که مسئولان مانع اعزام آقای پورشجری به بیمارستان شده‌اند و پیگیری‌های وی در این خصوص تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

این وبلاگ نویس دربند، قریب به نُه ماه قبل نیز تحت آنژیوگرافی قرار گرفته بود.

محمدرضا پورشجری (سیامک مهر) وبلاگ نویس زندانی ۵۱ ساله، ۲۱ شهریور ماه ۱۳۸۹ در منزل مسکونی خود در شهر کرج بازداشت شد. او پس از بازداشت به سلول‌های انفرادی زندان رجایی‌شهر منتقل و مدت هفت ماه مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار گرفت که این فشار‌ها موجب آسیب‌های جسمی بر روی وی گردید.

گفتنی‌ست که این وبلاگ نویس زندانی از بیماری‌های متعددی هم‌چون ناراحتی قلبی، ضعف بینای، دیسک کمر، نارسایی کلیوی، درد معده و همچنین سوء تغذیه رنج می‌برد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید