خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱, 21st of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۱۱/۲۴ ساعت ۳:۴۸:۵۷

    خانه  > زندانیان  >  حمله قلبی محمد داوری در زندان پس از شنیدن خبر فوت برادر

حمله قلبی محمد داوری در زندان پس از شنیدن خبر فوت برادر

خبرگزاری هرانا – محمد داوری روزنامه نگار محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین روز دوشنبه و پس از شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی شد.

به گزارش تارنمای کلمه، محمد داوری معلم و سردبیر سابق سایت سحام نیوز که سه سال است بدو حتی یک روز مرخصی در زندان اوین، دوران حبس خود را می‌گذراند، پس از شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی شده و روانهٔ بیمارستان شد.

پس از گذشت چند روز از درگذشت برادر محمد داوری، ظهر روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه توسط زندانیانی که از سالن ملاقات برمی گشتند خبر به وی داده شد. این زندانی سیاسی با شنیدن خبر فوت برادرش دچار حمله قلبی و توسط همبندیانش به بهداری اوین منتقل شد. که به دلیل وخامت حالش پزشکان بهداری وی را به بیمارستان مدرس اعزام کرده و هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه این بیمارستان بستری است.

برادر محمد داوری پنج شنبهٔ گذشته فوت کرده بود اما این زندانی سیاسی اجازه شرکت در هیچ کدام از برنامه‌های برادر خود را نیافت و خانواده‌اش امیدوار بودند که برای مراسم شب هفت وی بتواند از حق مرخصی خود استفاده کند.

تن‌ها اتهام زندانی سیاسی، محمد داوری، مصاحبه با قربانیان و آزاردیدگان بازداشتگاه کهریزک و تهیه فیلم از آن برای ارائه به دستگاه قضایی است؛ اقدامی که با نظارت شخصی مهدی کروبی صورت گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید