خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دو دختر “میرحسین موسوی” به خانه بازگشتند

دو دختر “میرحسین موسوی” به خانه بازگشتند

خبرگزاری هرانا – یکی از نزدیکان خانواده‌ میرحسین موسوی از بازگشت زهرا و نرگس موسوی به خانه خبر داد.

محمدصالح نقره‌کار که از نزدیکان خانواده “میرحسین موسوی” است در گفت‌وگویی در این باره اظهارکرد: زهرا و نرگس موسوی دقایقی پیش پس از چند ساعت حضور در دادسرای اوین، به خانه بازگشتند.

وی که در زمان ریاست دری‌نجف‌آبادی در دادستان کل کشور، مدیر روابط عمومی دادستانی بود درباره دلیل این بازداشت، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

به گزارش ایسنا، پس از اعلام خبر بازداشت دو دختر میرحسین موسوی، دفتر سخنگوی قوه قضاییه و دادستانی تهران در اخباری جداگانه اعلام کردند که دختران میرحسین موسوی بازداشت نشده‌اند و تنها جهت ارائه پاره‌ای از توضیحات به دادسرای امنیت فراخوانده شده‌ بودند.

دفتر سخنگوی قوه قضائیه اعلام کرد: خبر مربوط به دستگیری دختران میرحسین موسوی صحیح نبوده و آن‌ها دستگیر نشده‌اند.

دفتر سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به خبرنگار مهر در مورد خبر دستگیری دختران میرحسین موسوی ساعت ۸ صبح امروز توضیح داد: دادستان تهران اعلام کرده است که موضوع دستگیری و بازداشت نبوده است.

این دفتر اعلام کرد: دختران میرحسین برای ادای توضیحاتی به دادسرای امنیت حاضر شده بودند که تا یک ساعت دیگر می‌توانند به خانه بازگردند.

گفته‌های دفتر سخنگوی قوه قضائیه در حالی است که یکی از خبرگزاری‌ها اعلام کرده بود که نرگس و زهرا موسوی صبح امروز توسط ماموران دادستانی دستگیر شده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید