خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱, 23rd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۱۰/۲۶ ساعت ۱۷:۵۳:۱۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  هرانا؛ منیژه بهلولی وکیل دادگستری بازداشت شد

هرانا؛ منیژه بهلولی وکیل دادگستری بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – صبح امروز منیژه بهلولی وکیل دادگستری توسط شعبه چهارم دادیاری شهر میانه بدون دلیل و مدرک کافی بازداشت و راهی زندان شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، این وکیل دادگستری از زندان میانه با خانواده خود تماس گرفته و اعلام می‌دارد که در بازداشت به سر می‌برد و دادیار شعبه چهارم برای وی قرار وثیقه به میزان پنج میلیون تومان صادر کرده است.

خانواده وی با در ست داشتن این مبلغ به دادیاری رفته و خواستار تودیع وثیقه و وآزادی این وکیل دادگستری می‌گردد که متاسفانه با استنکاف دادیار مواجه می‌گردند.

پنح ماه پیش در یک پرونده‌ای که منیژه بهلولی وکالت آن را بر عهده داشت شخص دادستان و بازپرس وارد دفتر ایشان شده و تعدادی از مدارک و پرونده‌های وی را ضبط کردند.

منیژه بهلولی پس از این ماجرا از آقایان باقری رییس دادگستری میانه، حسین محرمی دادستان میانه و سلطانی رییس شعبه ۱۰۲ دادگاه جزایی این دادگستری در دادسرای انتظامی قضات شکایت می‌کند اما نه تنها شکایت ایشان به جایی نمی‌رسد بلکه مسولین قضایی برای وی پرونده سازی کرده و ایشان را به صورت غیر قانونی بازداشت می‌کنند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید