خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ علی معزی مجددا از سوی دادگاه انقلاب ممنوع الملاقات شد

هرانا؛ علی معزی مجددا از سوی دادگاه انقلاب ممنوع الملاقات شد

خبرگزاری هرانا – ممنوعیت ملاقات علی معزی از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب مجددا تمدید شد و وی این هفته نیز از انجام ملاقات محروم بوده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی ابوالقاسم صلواتی ممنوعیت ملاقات علی معزی را به بهانه خودداری وی از شرکت در جلسه دادگاه تمدید کرد.

روز دوشنبه ۱۸ دی ماه با وجود مشکلات مختلف جسمی علی معزی و حضور خانواده ایشان در سالن ملاقات اوین از انجام ملاقات وی بدستور قاضی صلواتی ممانعت به عمل آمد.

علی معزی که خود در اعتراض به ممنوعیت ملاقات وحید اصغری نیز به مدت یک هفته دست به اعتصاب غذا زده بود، از مهر ماه سال جاری تا کنون از انجام ملاقات محروم می‌باشد.

برخی از زندانیان سیاسی زندان اوین که از ممنوعیت ملاقات وی ناراضی می‌باشند اعلام کرده‌اند، احتمالا آماده یک واکنش اعتراضی شدید به این موضوع هستند.

وی روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه برای چهارمین بار پیاپی بدلیل اینکه دادگاه انقلاب را مشروع، قانونی و عادل نمی‌داند، از رفتن به دادگاه امتناع کرد و در صورتی که برای بار پنجم نیز حاضر به شرکت در جلسه دادگاه نشود، حکم وی بصورت غیابی صادر خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید