خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  توقیف روز نامه مغرب بعلت انتشار کاریکاتور احمدی نژاد

توقیف روز نامه مغرب بعلت انتشار کاریکاتور احمدی نژاد

خبرگزاری هرانا – بدنبال شکایت مدیرکل ارشاد از روزنامه مغرب بعلت انتشار کاریکاتور احمدی نژاد این روزنامه هم از ادامه نشر باز ماند.

روزنامه مغرب در یک توضیح کوتاه در باره کاریکاتور احمدی نژاد که در شماره روز ۵ شنبه این روزنامه منتشر شد، آورده است: درباره طرح روز پنجشنبه کژتابی پدید آمده و از آن اعلام برائت کرده است.احمدی نژاد پیش از این مدعی شده بود که تاکنون از کسی بخاطر اهانت به وی شکایت نشده است.

مدیرمسئول روزنامه مغرب بیش از ۴۵ روز پیش از سوی دادستانی تهران بازداشت شد که اخیرا با قید وثیقه آزاد شده است. همچنین دادستان کل کشور و سخنگوی قوه قضاییه در جمع خبرنگاران اتهام “محمدمهدی امامی ناصری” را غیرمطبوعاتی عنوان کرد.

روزنامه مغرب با انتشار مطلب کوتاهی در شماره دوشنبه شش آذر اعلام کرده که تا اولین جلسه هیات نظارت، انتشار این روزنامه متوقف می شود.

در این مطلب که در صفحه اول این نشریم منتشر شده، آمده است: انشاءالله اگر توفیق حیات داشتیم سعی می کنیم با رویکرد جدید به جمع خانواده مطبوعات باز گردیم.

در کاریکاتور روزنامه مغرب که در باره سوال مجلس از رئیس دولت منتشر شده، احمدی نژاد را پشت تریبون نشان می دهد که با خنده، کاغذهایی را که در دست دارد پاره می کند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید