خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱, 24th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۸/۲۵ ساعت ۴:۰۶:۳۷

    خانه  > فرهنگی  >  فیلمبرداری فیلم “آینه شمعدون” متوقف شد

فیلمبرداری فیلم “آینه شمعدون” متوقف شد

خبرگزاری هرانا – در این فیلم عطاران در نقش یک کارگر سابق سیرک ایفای نقش می کرد که در بخشی از فیلم مجبور می‌شود شود الاغ خود را عقیم کند. گویا همین مفهوم موجود در فیلمنامه باعث شده اداره نظارت و ارزشیابی ارشاد جلوی ادامه فیلمبرداری اثر را بگیرد.

به گزارش تارنمای روزنامه ایران، لغو فیلمبرداری “آینه شمعدون” در شرایطی رخ می‌دهد که حدودا ۲۵ درصد فیلمبرداری انجام شده بود و البته تهیه کننده کار محمد کمالی‌پور به تازگی ادعا کرده بود فیلمنامه کار را با تعدیل جلوی دوربین برده است.

با این حال انتشار خبر خط داستانی فیلم از سوی شبکه ایران باعث شد اداره نظارت ارشاد بار دیگر به بررسی فیلمنامه کار پرداخته و حکم به تعطیلی موقت پروژه دهد.

کارگردان “آینه شمعدون” درباره لغو فیلمبرداری این پروژه به شبکه ایران می‌گوید: “والله هیچ چیز نمی‌توانم بگویم. هیچ سئوالی از من نپرسید چون درباره این فیلم نمی‌توانم صحبت کنم.”

وقتی به بهرامیان می‌گوییم اگر کارگردان اثر نتواند درباره لغو فیلمبرداری صحبت کند پس چه کسی قادر است در این باره سخن گوید وی اظهار می‌دارد: “می‌توانید از عوامل فنی کار و آنهایی که صلاحیت بیشتری برای اظهارنظر دارند سئوال کنید. کارگردان هزار تا محدودیت دارد و به همین دلیل نمی‌تواند صحبت کند.”

بهرامیان درباره این پرسش که این تعطیلی به دلیل سوژه فیلم بوده یا چیز دیگر هم می‌گوید: “هیچی نمی‌گویم.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید