خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  هرانا؛ بازداشت برادر یک زندانی محکوم به اعدام به جرم مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور

هرانا؛ بازداشت برادر یک زندانی محکوم به اعدام به جرم مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور

خبرگزاری هرانا – شب گذشته برادر سعید صدیقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با چند رسانه خارج از کشور، توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه شب گذشته مجید صدیقی برادر کوچک سعید صدیقی زندانی محکوم به اعدام در پی مصاحبه با تلویزیون بی‌بی‌سی و صدای آمریکا توسط دو نفر نیروی امنیتی لباس شخصی بازداشت شد.

سعید صدیقی که به اتهام قاچاق مواد مخدر به اعدام محکوم شده سحرگاه چهارشنبه به همراه ۱۰ تن دیگر جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل گردید. در پی انتقال سعید به سلول انفرادی خانواده وی که بر بی‌گناهی وی پافشاری می‌کنند و معتقدند سعید در دادگاهی نا‌عادلانه به مرگ محکوم شده با رسانه‌های خارج از کشور مصاحبه می‌کنند تا اینگونه صدای خود را به گوش مسئولین ایران برسانند.

خانواده سعید که به همراه سایر خانواده‌های زندانیان محکوم به اعدام صبح چهارشنبه در مقابل بیت رهبری، ساختمان قوه قضائیه و کاخ دادگستری و همچنین زندان اوین تجمع کرده و هیچ‌گونه جوابی دریافت نکرده بودند، می‌گویند: “تنها راهی که می‌توانستیم صدای خود را به گوش مسئولین نظام برسانیم و بگوییم سعید بی‌گناه به مرگ محکوم شده، مصاحبه با رسانه‌های خارج از کشور بوده است.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید