خانه  > اعدام  >  تایید حکم اعدام متهم به قتل در دیوان عالی کشور

تایید حکم اعدام متهم به قتل در دیوان عالی کشور

خبرگزاری هرانا – پسر که متهم است درجریان درگیری دوست خود را به قتل رسانده بود با تایید حکم اعدامش در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

بنا به گزارش خبرنگارمهر، دراین پرونده محمد متهم است درتاریخ ۱۷ تیر ماه سال ۸۹ در جریان یک نزاع در منطقه گلبرگ، دوست خود به نام محمد علی را به قتل رسانده است.

متهم به قتل پس از دستگیری در بازجویی‌ها گفت: “شب حادثه یکی از دوستانم با من تماس گرفت و گفت، محمد علی، برادرم را به شدت کتک زده است. من هم عصبانی شده و با برداشتن چوب سراغ مقتول رفتم. او سر کوچه‌شان نشسته بود و من هم بدون اینکه حرفی بزنم با چوب ابتدا یک ضربه به سرش و بعد به سینه‌اش زدم. نمی‌دانستم که این ضربات باعث مرگ محمد علی خواهد شد به همین خاطر ازمحل فرار کردم تا آنکه ماموران مرا به اتهام قتل عمد دستگیر کردند.”

پس از تحقیقات جلسه محاکمه متهم در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد و قضات دادگاه با توجه به درخواست اولیای دم و اعترافات متهمان و اظهارات شاهدان ماجرا محمد را به اعدام محکوم کردند.

در ادامه پرونده برای رسیدگی نهایی به شعبه ۲۰ دیوان عالی کشور رفت که قضات دیوان عالی کشور حکم را تایید کردند. با تایید حکم اعدام نام محمد درلیست اعدامی‌ها قرار گرفت و اگر او نتواند رضایت اولیای دم را بدست آورد پای چوبه دار خواهد رفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید