خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  نظر هیات منصفه پیرامون اتهامات مدیران مسئول «اعتماد»، «ایران» و «عماریون»

نظر هیات منصفه پیرامون اتهامات مدیران مسئول «اعتماد»، «ایران» و «عماریون»

خبرگزاری هرانا – هیات منصفه مطبوعات نظر خود را در خصوص اتهامات مدیران مسئول روزنامه‌های «اعتماد» و «ایران» و سایت «عماریون» اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جلسه رسیدگی به کیفرخواست‌های مطروحه علیه مدیران مسئولان اعتماد، ایران و عماریون صبح یکشنبه ـ ۱۲ شهریورماه ـ در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیرخراسانی و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در مورد اتهامات مدیرمسئول نشریه «اعتماد» در خصوص عدم رعایت مصوبه شورای عالی امنیت ملی، هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مجرم ندانست. همچنین در خصوص اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی هیات منصفه مطبوعات استان تهران به اتفاق آرا متهم را مجرم دانست و اعلام کرد که وی مستحق تخفیف نیست.

همچنین در مورد اتهامات منتسب به مدیرمسئول سایت عماریون مبنی بر توهین به خانواده شهدا و ایثارگران و دو تن از شکات، هیات منصفه مطبوعات استان تهران با اکثریت آرا متهم را مجرم دانست و درباره اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، هیات منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مجرم دانست و با اکثریت آرا اعلام کرد که وی مستحق تخفیف نیست.

به گزارش ایسنا، در مورد اتهام منتسب به مدیرمسئول نشریه ایران مبنی بر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، هیات منصفه مطبوعات به اتفاق آرا متهم را مجرم ندانست.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید