خانه  > فرهنگی  >  حذف یکی از شخصیت های عروسکی یک برنامه تلویزیونی

حذف یکی از شخصیت های عروسکی یک برنامه تلویزیونی

خبرگزاری هرانا – یکی از عروسک‌های محبوب و تازه ساخته شده توسط گروه ایرج طهماسب و حمید جبلی بر اساس تصمیم مدیران ناظر تلویزیون ممنوع التصویر شد.

به گزارش خبرگزاری میراث فرهنگی، این عروسک با تکیه بر برخی کلمات و تکرار آنجایگاه قابل اعتنایی بین طرفداران برنامه «کلاه قرمزی ۹۱» پیدا کرده بود، شخصیت «جیگر» عروسکی بود که خیلی زود توانست به عنوان یکی از کاراکترهای محبوب تلویزیون در نوروز ۹۱ بدل شود.

اخیرا شبکه‌های جام جم ۱ و نمایش در اقدامی مشابه تصمیم به باز پخش مجموعه «کلاه قرمزی ۹۱» کردند که در این بازپخش قسمت‌ها و آیتم‌هایی که در آن این شخصیت عروسکی حاضر بود به طور کامل سانسور شده است.

پیش‌تر و در ایام اعیاد مذهبی و پخش قسمت‌های جدید این برنامه نیز خبری از این کاراکتر نبود.

با پیگیری‌های خبرنگار CHN از مسئولین شبکه‌های مذکور و همچنین گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه دو مشخص شد بنا به صلاحدید مدیران نظارتی تلویزیون این کاراکتر به دلیل بد آموزی‌های رفتاری از جمع شخصیت‌های محبوب مجموعه «کلاه قرمزی ۹۱» کنار گذاشته شده است.

محبوبیت این کاراکتر به حدی رسید که در ایام پخش این مجموعه توانست خیلی زود سر از جلد مجلات مختلف در بیاورد و در کنار شخصیت‌های از محبوب‌ترین عروسک‌های این مجموعه قلمداد شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید