خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱, 21st of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۶/۰۲ ساعت ۲۲:۵۲:۱۶

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر ساختمانی تبعه افغانستان در حین کار

مرگ یک کارگر ساختمانی تبعه افغانستان در حین کار

خبرگزاری هرانا –  رعایت نکردن اصول ایمنی هنگام تخریب ساختمان در خیابان ولیعصر موجب مرگ یک کارگر تبعه افغانستان شد.

بنا به گزارش جام جم آنلاین از سازمان آتش نشانی، در پی وقوع ریزش آوار بر روی یک کارگر در ساختمان در حال تخریب یک کارگر ساختمانی تبعه افغانستان جان خود را از دست داد.

رییس ایستگاه ۱۱ سازمان آتش نشانی در این خصوص اظهارداشت: در محل حادثه یک چهار دیواری مشاهده می‌شد که قسمتی از آن گودبرداری شده و کارگران در حال تخریب بخش دیگری از این ساختمان بودند که در هنگام تخریب سقف و دیوارهای جانبی تیر آهن و بخشی از سقف بر روی کارگران فرو می‌ریزد و کارگری نیز در زیر آوار محبوس شده بود.

وی افزود: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی تیرآهن و قسمت‌های فرو ریخته را برداشته و کارگر جوان را بنام «فضل- ا» از اتباع بیگانه، از زیر خاک، آجر و تیرآهن خارج کردند.

محمدرضا وکیلی خاطرنشان کرد: این شخص بر اثر ضربات وارده و حجم زیادی از خاک و آجر که در زیر آن مدفون شده بود با تائید عوامل اورژانس فوت کرده بود و آتش نشانان جنازه کارگر را برای انجام مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی دادند.

رییس ایستگاه ۱۱ سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: کارگران در هنگام انجام عملیات ساختمانی می‌بایستی ضمن رعایت اصول ایمنی از تجهیزات و کلاه ایمنی استفاده کنند تا در هنگام بروز حادثه و سقوط اجسام سنگین کمتر دچار آسیب شوند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید