خانه  > زندانیان  >  میرحسین موسوی به سی‌سی‌یو منتقل شد

میرحسین موسوی به سی‌سی‌یو منتقل شد

خبرگزاری هرانا – بر اساس اخبار دریافتی از ایران، میرحسین موسوی که در دوران حصرخانگی به سر می‌برد، دچار عارضه قلبی شدید شده است.

بنا به گزارش‌ تارنمای جرس، صبح روز پنجشنبه، دوم شهریور ماه ۱۳۹۱ مهندس موسوی در میان تدابیر شدید امنیتی، در کنار همسرش زهرا رهنورد به بخش سی‌سی‌یو یکی از مراکز تخصصی قلب تهران منتقل شده است.

گفته شده است که مهندس موسوی به‌دلیل انسداد عروق‌قلبی تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفته که سه‌ساعت به‌طول انجامیده و ممکن است اقامت وی در بیمارستان، طولانی‌تر شود.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است، در صورتی که زمان بستری شدن مهندس موسوی در بیمارستان طولانی شود، وی را به‌صورت ایزوله در یک بخش مجزا نگهداری کنند.

گفته می‌شود ماموران امنیتی از شب پیش از انتقال موسوی به بیمارستان در آنجا حضور یافته و در بخش‌های مختلف بیمارستان، دوربین‌های مداربسته کار گذاشته‌اند.

بر اساس گزارش‌های دریافتی، تعداد زیادی مامور نیروی‌انتظامی و لباس‌شخصی مراقبت از ایشان و زهرا رهنورد را به‌عهده دارند و کارکنان بخشی که وی در آنجا بستری شده تا این ساعت حق ترک محل کار خود را نداشته‌اند و موسوی به‌طورکل ممنوع‌الملاقات است.

بر اساس اخبار منتشر شده، دبیرکل سازمان ملل هفته آینده برای شرکت در اجلاس سران جنبش عدم تعهد عازم تهران است.

میرحسین موسوی، همسرش زهرا رهنورد و همچنین مهدی کروبی، از مخالفین دولت احمدی‌نژاد می باشند که از حدود هجده ماه پیش در حبس خانگی به سر می‌برند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید