خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱, 20th of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۵/۰۴ ساعت ۲:۰۱:۳۵

    خانه  > اصناف  >  پلمپ هزار و ۳۳۳ واحد صنفی در آذربایجان غربی ۳۱۱ واحد صنفی در خراسان شمالی

پلمپ هزار و ۳۳۳ واحد صنفی در آذربایجان غربی ۳۱۱ واحد صنفی در خراسان شمالی

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی صبح امروز در نشست با خبرنگاران رسانه‌های گروهی از پلمپ یک هزار و ۳۳۳ واحد صنفی متخلف در استان طی چهار ماه گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ «تیبا» رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در نشست با خبرنگاران رسانه‌های گروهی گفت: امسال ۳۵۰ طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان به مرحله اجرا درآمده و در قالب اجرای این طرح‌ها یک هزار و ۳۳۳ واحد صنفی متخلف پلمپ شده است.

این مقام انتظامی افزود: در راستای اجرای این طرح‌ها ۷ هزار و ۶۲۳ فقره اخطاریه و ۸ هزار و ۷۷ فقره تذکر به صنوف متخلف صادر شده است.

وی در ادامه از تشکیل ۳۹ فقره پرونده برای صنوف متخلف خبر داد و اظهار داشت: در این زمینه ۱۴۲ نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

سرهنگ «تیبا» به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تصریح کرد: به منظور رعایت حرمت ماه مبارک رمضان تظاهر به روزه خواری در ملاء عام ممنوع بوده و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

همچنین رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگاران از پلمپ ۳۱۱ واحد صنفی متخلف طی سه ماهه نخست امسال در سطح استان خبر داد.

سرهنگ «محمدعلی شادمهری» ضمن اشاره به اینکه طی ۳ ماه نخست امسال یکهزار و ۵۳۶ مورد تذکر لسانی به صنوف در این ارتباط داده شده است، افزود: برای متخلفان صنفی طی مدت یاد شده ۳۱۱ مورد پلمب، ۹۲۹ مورد تعهد کتبی و ۷۸۳ مورد صدور اخطار منتهی شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید