خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۱, 20th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۳/۳۱ ساعت ۹:۳۳:۰۱

    خانه  > اصناف  >  ۱۳ واحد صنفی متخلف در قزوین پلمب شد

۱۳ واحد صنفی متخلف در قزوین پلمب شد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین گفت: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی ۱۳ واحد صنفی متخلف در استان پلمب و به دو واحد صنفی تذکر کتبی داده شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حیدر محمدی در این باره اظهارداشت: ماموران ادره نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی استان در اجرای طرح ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی از تعدادی از واحدهای صنفی شهر قزوین بازدید کردند.

وی یادآورشد: در این اقدام چندین واحد عرضه البسه مورد بازدید قرار گرفت و در آن ۱۰ واحد فروش پوشاک را که با استفاده از ژورنال مبتذل اقدام به فروش البسه نامتعارف می‌کردند پلمپ و به مراجع قضایی معرفی کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان استان عنوان کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی همچنین به دو واحد سفره خانه سنتی برای رعایت شئونات اسلامی تذکر کتبی دادند.

سرهنگ محمدی با اشاره به اجرای طرح ساماندهی صنوف فاقد مجوز کسب بیان کرد: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه نمایندگان مجمع امور صنفی از چند واحد صنفی بازدید که در آن سه واحد صنفی درب و پنجره سازی در شهرک اقبالیه به دلیل عدم توجه به مقررات و اخطاریه‌های قبلی پلمپ شد.

برسی موارد حقوقی نقض شده در این گزارش:

•    بند ۱ ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی: هیچکس را نمی‌توان بمناسبت عقایدش مورد مزاحمت اخافه قرار داد.
•    بند ۲ ماده ۱۹ میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی: هر کس حق آزادی بیان دارد. این حق شامل آزادی تفحص و تحصیل و اشاعه اطلاعات و افکار از هر قبیل بدون توجه به سر حدات خواه شفاهاً یا بصورت نوشته یا چاپ یا بصورت هنری یا به هر وسیله دیگر به انتخاب خود می‌باشد.
•    ماده ۱۹ اعلامیه جهانی حقوق بشر: هر فردی حق آزادی عقیده و بیان دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید