خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۲/۲۲ ساعت ۱۲:۲۹:۵۴

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ تداوم فشار بر زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج

هرانا؛ تداوم فشار بر زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج

خبرگزاری هرانا – مسئولین زندان رجایی شهر کرج در ادامه فشار بر زندانیان سیاسی این زندان اقدام به قطع جیره خشک غذایی زندانیان بیمار و همچنین قطع آب گرم حمامهای سالن ۱۲ نموده‌اند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، پس از گذشت ۱۵ ماه از انتقال زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر کرج به بند ۴ سالن ۱۲ و اعتراض زندانیان به وضع بد بهداشتی و همچنین ریختن آب از سقف سرویسهای بهداشتی و حمام‌ها نه تنها هیچ گونه اقدامی در جهت بهبود وضع بهداشتی سالن از سوی مسئولین صورت نگرفت، بلکه بتازگی در جهت ایجاد فشار بر زندانیان سیاسی اقدام به قطع جیره خشک غذایی بیماران و همچنین قطع آب گرم حمامهای بند نموده‌اند.

گفتنی‌ست، زندانیان در طی نامه‌ای اعتراضی خواسته‌های خود را به مسئولین بند اعلان نموده و گفته‌اند در صورت عدم رسیدگی تصمیمات جدی تری را اتخاذ خواهند کرد.

لازم به ذکر است، ۱۵ ماه پیش زندانیان سیاسی زندان رجایی شهر به سالن ۱۲ این زندان منتقل شده و هم زمان تلفنها، ملاقات حضوری و ملاقات شرعی زندانیان مگر در مواردی معدود و دستوری قطع گردید.

طبق آخرین اخبار رسیده به گزارشگر هرانا، روز گذشته سقف سرویسهای بهداشتی سالن ۱۲ ریزش کرده و تا کنون مسئولین زندان هیچگونه اقدامی برای تعمیر آن انجام نداده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید