خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱, 13th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۱/۰۲/۱۶ ساعت ۷:۵۱:۴۲

    خانه  > اعدام  >  یک شهروند شهریاری با رای دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد

یک شهروند شهریاری با رای دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد

خبرگزاری هرانا – یک شهروند ساکن شهریار که در یک درگیری خانوادگی یکی از اقوام همسرش را به قتل رسانده بود، از سوی دادگاه کیفری به اعدام محکوم شده است.

روزنامه‌ی جام‌جم در این خصوص نوشت: در آبان ماه سال ۸۸ ماموران انتظامی شهرستان شهریار با اطلاع از وقوع نزاعی خانوادگی در یکی از مناطق این شهرستان، به محل حادثه اعزام و متوجه شدند شخصی به نام مهدی با باجناقش به نام بهمن و پسر وی “مهدی” درگیر شده و با چاقو آنان را مجروح کرده است.

در حالی که ماموران در حال ثبت وقایع بودند، از بیمارستانی که ۲ مجروح به آنجا منتقل شده بودند، خبر رسید “مهدی” بر اثر خونریزی شدید جان باخته است. با مرگ پسر جوان، ماموران تجسس‌های خود را برای یافتن قاتل آغاز کردند.

در ادامه تحقیقات، شاهدان این حادثه به پلیس گفتند، مهدی از مدت‌ها قبل با همسرش اختلاف داشت و هنگامی که همسر او برای بردن جهیزیه‌اش همراه باجناق و پسر او به خانه‌اش رفته بود، مهدی با آنان درگیر شده و فرزند باجناقش را به قتل رسانده است.

متهم پس از بازداشت در بازجویی اتهام قتل پسر باجناقش را پذیرفت و اختلاف با همسرش را منشا اصلی این حادثه عنوان کرد: به خاطر اختلافی که با همسرم داشتم، او خانه را ترک کرده بود و من به تنهایی و به سختی زندگی می‌کردم. تا اینکه متوجه شدم همسرم همراه باجناقم و پسرش در حال جمع کردن اثاثیه هستند که با آن‌ها درگیر شده و پسر باجناقم در این حادثه کشته شد.
با اعتراف متهم و محاکمه وی در دادگاه کیفری عامل جنایت به قصاص محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید