خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دستگیری ۲۰ نفر دیگر در مهمانی های مختلط

دستگیری ۲۰ نفر دیگر در مهمانی های مختلط

خبرگزاری هرانا – ماموران انتظامی حصار گلستان، برگزارکنندگان ۲ پارتی شبانه را دستگیر و مقادیری مشروبات الکلی کشف کردند.

به گزارش خراسان، ماموران پاسگاه انتظامی حصار گلستان، در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر برگزاری ۲ پارتی شبانه در باغ های اطراف طرقبه، بلافاصله به دستور سرهنگ صارمی (فرمانده انتظامی طرقبه و شاندیز) برای بررسی موضوع به محل اعلام شده عزیمت کردند. آنان پس از حصول اطمینان از برپایی پارتی شبانه با هماهنگی مقام قضایی وارد این ۲ مکان شدند که در نتیجه ۲۰ تن از عوامل و برگزارکنندگان پارتی را که به صورت مختلط و با پوشش نامناسبی در محل حضور داشتند دستگیر کردند.

در بازرسی از محل برگزاری پارتی شبانه نیز مقادیری مشروبات الکلی کشف و ۱۱ دستگاه خودرو نیز توقیف شد. شایان ذکر است: پرونده دستگیرشدگان که ۱۱ تن از آنان مرد و ۹ تن از آنان نیز خانم هستند در دادسرای عمومی انقلاب طرقبه توسط قاضی جان پور تحت رسیدگی قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی طرقبه و شاندیز در این باره به گفت: ماموران انتظامی با هرگونه مظاهر فساد که موجب انحراف جوانان می شود با قدرت برخورد خواهند کرد. سرهنگ صارمی افزود: این عملیات نیز در راستای اجرای طرح مبارزه با مظاهر علنی فساد و جلوگیری از اشاعه فساد و فحشا در جامعه انجام شد. وی از شهروندان خواست تا هرگونه اطلاعات خود درباره برگزاری مجالس مختلط را با تلفن ۱۱۰ اطلاع دهند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید