خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۰, 19th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۲/۲۵ ساعت ۲:۵۲:۳۸

    خانه  > اعدام  >  اجرای یک حکم اعدام در ملاءعام در فردیس کرج به جرم قتل

اجرای یک حکم اعدام در ملاءعام در فردیس کرج به جرم قتل

خبرگزاری هرانا – طی روزهای گذشته، مرد جوانی به نام “امین” که پیش‌تر از سوی شعبه‌ی ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمد سلطان همتیار و ۴ قاضی مستشار به اعدام محکوم شده بود، در فردیس کرج و در ملاءعام به دار آویخته شده است.

به گزارش هرانا به نقل از روزنامه‌ی ایران، این فرد که هنگام دستگیری در آذر ماه سال ۸۷، ۲۰ سال سن داشت، به اتهام قتل دختر جوانی به نام “الهام” در کانال شرقی فردیس کرج، صبح روز شانزدهم اسفندماه سال جاری اعدام شد.

بر اساس این گزارش، متهم به همراه برادر خود اقدام به خرید پیکان زردرنگی کرده، تا با آن از مسافران زورگیری کنند. از این رو هنگامی که در یکی از این زورگیری‌ها با مقاومت فرد مقابل روبه رو می‌شوند، اقدام به قتل وی به وسیله‌ی چاقو می‌نمایند.

گفته می‌شود در جلسه‌ی محاکمه، امین با ذکر جزئیات، قتل الهامِ ۲۳ ساله را به گردن گرفت و انگیزه‌ی خود را تنها سرقت و زورگیری عنوان کرد.

لازم به ذکر است که این حکم پس از تایید در دیوان عالی و استیذان رئیس قوه‌ی قضاییه در اختیار اجرای احکام دادسرای کرج قرار گرفت و سرانجام در روز سه شنبه ۱۶ اسفند ماه در پل فردیس به اجرا گذاشته شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید