خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۰, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ ساعت ۱۶:۲۱:۴۶

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دستگیری ۴۰ نفر در چهارشنبه سوری کرمانشاه

دستگیری ۴۰ نفر در چهارشنبه سوری کرمانشاه

خبرگزاری هرانا – فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: در چهارشنبه سوری امسال برای جلوگیری از برخی حوادث احتمالی ۴۰ نفر به علت مزاحمت و ایجاد اختلال در نظم عمومی توسط نیروی انتظامی استان کرمانشاه دستگیر شدند.

سردار کریم کشوری در گفتگو با مهر گفت: خوشبختانه در چهارشنبه سوری امسال مشکل خاصی از نظر انتظامی و امنیتی در استان کرمانشاه نداشته ایم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در چهارشنبه سوری امسال برای جلوگیری از برخی حوادث احتمالی ۴۰ نفر به علت مزاحمت و ایجاد اختلال در نظم عمومی توسط نیروی انتظامی استان کرمانشاه دستگیر شده اند.

سردار کشوری گفت: البته با توجه به تعداد دستگیری های سال گذشته، این تعداد افراد دستگیر شده نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۵۰ درصد کاهش را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه این کاهش آمار دستگیرشدگان نشان دهنده تاثیر آموزش ها و هشدارهای لازم پلیس و دیگر نهادهای استان کرمانشاه است، تاکید کرد: امسال شاهد بودیم که با ارائه هشدارها و پیامهای به موقع از سوی پلیس و دیگر نهادها و سازمانهای اجتماعی و فرهنگی، حوادث کمتری نسبت به دوره های مشابه داشته ایم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: خوشبختانه در چهارشنبه سوری امسال، به هیچ یک از اموال عمومی کرمانشاه خسارتی وارد نشده است.

وی با اشاره به اینکه در حوادث آتش بازی شب گذشته برخی از شهروندان دچار حادثه شده اند، افزود: در مراسم آتش بازی شهروندان، به خصوص جوانان کرمانشاهی در حدود ۳۵ نفر دچار مصدومیتهای سطحی و شدید شده اند که تعداد زیادی از آنها به صورت سرپایی درمان و ۶ نفر دیگر از آنها برای درمان بیشتر و بهتر بستری شده اند.

سردار کشوری در پایان تاکید کرد: نیروی انتظامی استان کرمانشاه برای حفظ امنیت و انسجام در ترافیک شهری، در چهارشنبه سوری امسال، نیروهای خود را به صورت آماده باش در آورده بود که خوشبختانه با همکاری خوب مردم کرمانشاه، شاهد کمترین مشکلات نسبت به سالهای گذشته بودیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید