خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  صدور یک حکم اعدام از سوی دادگاه کیفری تهران

صدور یک حکم اعدام از سوی دادگاه کیفری تهران

خبرگزاری هرانا – شعبه‌ی ۷۴ دادگاه کیفری تهران، به ریاست قاضی اصغر عبداللهی فردی به نام “فیض” را که فروردین ماه سال جاری، همسر خود “نرگس” را به قتل رسانده بود، به مجازات مرگ محکوم نموده است.

گفته می‌شود فردِ محکوم به اعدام، نرگس، همسر ۳۵ ساله‌اش را در یک دوئل مرگبار در رباط کریم و با ۳۰ ضربه چاقو از پا در آورده است. بر اساس بررسی‌های کارآگاهان پرونده، مقتول اختلاف شدیدی با شوهرش داشته و چند بار از سوی او تهدید به قتل شده بود.

به گزارش عصر ایران، در دادگاه رسیدگی به اتهام نامبرده که ۲۱ دی ماه سال جاری برگزار شد، وی در دفاع از خود گفت: “در تعطیلات نوروز برای دیدن خانواده همسرم به شهرستان رفتیم در آنجا او به من تهمت زد که با زنان دیگر ارتباط پنهانی دارم. من هم عصبانی شدم و نرگس را به قتل تهدید کردم. جلوی خانواده اش به او گفتم وقتی به خانه برگردیم تو را تکه تکه می کنم.

شب حادثه تصمیم خودم را گرفته و کاردی را زیر بالشم مخفی کردم. صبح که از خواب بیدار شدم دیدم چاقو در دست نرگس است او مرا تهدید کرد و گفت: نقشه ات لو رفته و حالا من تو را می کشم. به طرفم حمله کرد که چاقو را از دستش گرفته و چندین ضربه به بدنش وارد کردم وقتی از مرگش مطمئن شدم با پلیس تماس گرفته و موضوع را به آنها اطلاع دادم.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید