خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  حمله‌ی لباس‌شخصی‌ها به اتاق عیسی سحرخیز در بیمارستان

حمله‌ی لباس‌شخصی‌ها به اتاق عیسی سحرخیز در بیمارستان

خبرگزاری هرانا – بعد از ظهر دوشنبه عده‌ای لباس شخصی به اتاق عیسی سحرخیز زندانی سیاسی که در بیمارستان قلب شریعتی تهران بستری است، حمله کرده و ضمن توهین به ایشان و همسرشان به ضرب و شتم و ایجاد مزاحمت برای ملاقات کنندگان ایشان و دیگر بیماران پرداختند.

به گزارش جرس، این حمله به وخیم‌تر شدن حال این زندانی و همسر ایشان منجر شد.

به علاوه آنکه در این روز توهین و برخورد نامناسب مسئول حفاظت با کسانی که برای ملاقات آمده بودند و دیگر بیمارانی که از برابر اتاق او عبور می‌کرده‌اند، به گونه‌ای بوده است که موجب اعتراض سحرخیز و برهم خوردن وضعیت عمومی وی شده است به گونه‌ای که کادر پزشکی مجبور شدند به او داروهای آرام‌بخش و کنترل‌کننده فشار خون تزریق کنند و ساعت‌ها زیر اکسیژن مراقب وضعیت عمومی او باشند که ضربان قلبش به بالای صد رسیده و فشار خونش حدود ۱۷ بوده است.

در همین زمینه صفحه فیس بوک مهدی سحرخیز، پسر این فعال مطبوعاتی اعلام کرده است که پدرش پس از درگیری لفظی با یکی از نگهبانان، دچار استرس شدید شده و به همین دلیل به بخش سی سی یو منتقل شد.

عیسی سحرخیز از نگهبانش خواسته تا تلویزیون را خاموش کنند. اما نگهبان از این کار امتناع می کند و سپس درگیری لفظی شروع می شود. فشار خون سحرخیز پس از این مشاجره بالا می رود، صورتش قرمزرنگ و متورم شده و سرفه اش قطع نمی شود.

بر اساس این گزارش پزشکان تلاش می کنند او را با اکسیژن و دارو سرپا کنند اما تلاش ها نتیجه نداشته و او را به بخش سی سی یو بیمارستان قلب منتقل می کنند. پزشکان گفته اند سحرخیز باید در محیط دور از استرس استراحت کند چرا که هرگونه استرس می تواند به وضعیتی خطرناک حتی مرگ وی منجر شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید