خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  هرانا؛ جهانبخش وکیلی، زندانی سیاسی به بیمارستان منتقل شد

هرانا؛ جهانبخش وکیلی، زندانی سیاسی به بیمارستان منتقل شد

خبرگزاری هرانا – در پی مخامت حال عمومی جهانبخش وکیلی برادر فرهاد وکیلی یکی از زندانیان اعدامی در ۱۹ اردیبهشت ۸۹ نامبرده به بیمارستان منتقل شد.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، این زندانی که اوایل دی ماه سالجاری در سنندج بازداشت و به اداره اطلاعات این شهر منتقل شد پس از تحمل ۴۰ روز انفرادی و بازجویی به زندان مرکزی سنندج منتقل شد.

قاضی پرونده با تبدیل قرار بازداشت به وثیقه ۵۰ میلیون تومان خواهان تهیه آن جهت آزادی موقت وی شد اما با مراجعه خانواده به دادگاه جهت تودیع وثیقه قاضی مربوطه با عدم قوبل آن به خانواده وی اعلام داشت به دلیل گشودن پرونده جدید از سوی اداره اطلاعات قرار لغو شده است.

این زندانی سه روز پیش به دلیل درد شدید دندان به بهداری زندان منتقل شده و مسئولین بهداری بدون استفاده از داروی بی حسی اقدام به کشیدن دندان فاسد وی کرده که پس از انتقال ایشان به بند وی دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان خارج از زندان منتقل شد.

علی رغم اصرار پزشکان معالج در بیمارستان مبنی بر تحت نظر قرار دادن جهانبخش وکیلی، مسئولین زندانی با بستری شدن طولانی مدت وی مخالفت کرده و وی را مجددا به زندان سنندج منتقل کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید