خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۰, 19th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۲/۰۷ ساعت ۱۶:۲۹:۴۹

    خانه  > کارگران  >  تجمع نیروهای پیمانی هواپیمایی کشور

تجمع نیروهای پیمانی هواپیمایی کشور

خبرگزاری هرانا – جمعی از نیروهای شرکت خدماتی هواپیمایی کشور در اعتراض به نحوه عقد قراردادشان مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمع کردند.

۷۰ نفر از نیروهای خدماتی شرکت خدماتی “هاس” که تحت نظارت هواپیمایی ایران فعالیت می‌کنند، صبح امروز در اعتراض به عقد قرارداد پیمانی (با توجه به مصوبه هیات وزیران مبنی بر عقد قرارداد مستقیم با نهادهای دولتی و حدف شرکتهای پیمانکاری) در مقابل دفتر معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری دست به تجمع اعتراضی زدند. این کارگران ظهر امروز نیز در مقابل وزارت راه و شهرسازی تجمعی برگزار کردند.

یکی از کارگران معترض که خواست نامش فاش نشود به خبرنگار ایلنا گفت: “حدود ۲۰۰۰ نیروی خدماتی در سطح کشور برای این شرکت در واحدهای ترافیک، خدمات پاسخگویی، بارگیری، کابین سرویس، اپراتور وسایل سنگین، کارمندان زیر پرواز و واحد ترافیک خدمات مشغول به کارند. “

او در توضیح علت تجمع این کارگران گفت: “با نامه نگاری‌های بسیار به نهادهای مربوطه در خصوص تبدیل وضعیت قرارداد‌هایمان به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.”

او با تاکید بر اینکه او و همکارانش کاملا از امنیت شغلی بی‌بهره‌اند، اظهار داشت: “مدیر عامل ایران ایر به مشکلات ما رسیدگی نمی‌کند و ما خواستار عقد قرارداد مستقیم بدون واسطه با هواپیمایی ایران هستیم.”

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید