خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۰, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۱/۲۵ ساعت ۳:۳۰:۰۱

    خانه  > زندانیان  >  مهدی خزعلی در بهداری زندان اوین بستری شد

مهدی خزعلی در بهداری زندان اوین بستری شد

خبرگزاری هرانا – در سی و ششمین روز از اعتصاب غذا، مهدی خزعلی شب گذشته در بهداری اوین بستری شد.

به گزارش کلمه، مهدی خزعلی پس از چند روز سرگیجه و ضعف شدید جسمانی در بهداری اوین بستری شد. گفته می‌شود وی در حالی به بهداری اوین منتقل شد که در اثر ضعف شدید حتی توان راه رفتن نیز نداشت.

پیش از این پسر مهدی خرعلی با ابراز نگرانی از طولانی شدن اعتصاب غذای پدرش و بی‌خبری از او در گفتگو با رسانه‎‌ها گفته بود: “می‌دانیم که از اعتصاب غذا کوتاه نمی‌آیند، ما هم هیچ کاری از دستمان بر نمی‌آید و فقط در این راه می‌توانیم دعا کنیم چون مثل دفعه‌های قبل گفته‌اند که آنجا غذا نخواهند خورد.”

مهدی خزعلی، که سابقه‌ی حضور در جنگ هشت ساله‌ی ایران و عراق را نیز دارد، در اثر اعتصاب غذا، بسیار ضعیف شده و بر خلاف درخواست هم بندیان و دوستان و خانواده و فعالان سیاسی حاضر به پایان دادن به اعتصاب غذای خود نیست.

وی تاکنون چندین بار بر اثر اعتصاب و نوسان شدید فشار، تغییر رنگ صورت و بی‌حالی مفرط به بهداری اوین منتقل شده اما همچنان می‌گوید که خود را برای شهادت آماده کرده است و اعتصاب خود را نخواهد شکست.

مهدی خزعلی، نویسنده‌ی منتقد به چهارده سال حبس در شهرستان برازجان و بعد از اتمام دوره محکومیت، به ده سال اقامت اجباری در این شهرستان و نود ضربه شلاق محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید