خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۰, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۱/۱۸ ساعت ۱۵:۴۹:۰۱

    خانه  > اصناف  >  پلمب ۱۵ واحد صنفی فروش پوشاک غیر مجاز در اصفهان

پلمب ۱۵ واحد صنفی فروش پوشاک غیر مجاز در اصفهان

خبرگزاری هرانا – پلیس ایران میگوید: در راستای تشدید ارتقاء امنیت اجتماعی و اخلاقی طرح بازدید از صنوف فروش پوشاک در چند نقطه از شهر اصفهان اجرا و در این رابطه ۱۵ واحد صنفی به علت فروش پوشاک غیر مجاز پلمب شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در راستای ارتقاء‌امنیت اجتماعی و اخلاقی طرح بازدید از واحد های صنفی پوشاک باهدف برخورد با عوامل توزیع کننده محصولات ضد فرهنگی، جمع آوری البسه و کالاهایی که مبین مظاهر علنی فساد و فرهنگ منحط غربی می باشد و وضعیت ویترین، مانکن ها و اتاق های پرو در چند نقطه از شهر اصفهان توسط به مرحله اجرادرآمد.

وی افزود: در این رابطه ماموران در بازدید از ۱۵ واحد صنفی تعدادی از پوشاک و لباس ها که به صورت قاچاق و غیر مجاز وارد کشور شده بودند را کشف و ضبط کردند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تمامی واحدهای صنفی متخلف با حکم قضایی پلمب شدند عنوان داشت: در این خصوص متصدیان این واحد ها نیز دستگیر به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ صوفی وند گفت: برخورد ریشه ای و قاطعانه با مروجان فرهنگ بد پوششی یکی از برنامه های اصلی فرماندهی انتظامی استان بوده و در این زمینه طرح بازدید از واحدهای صنفی فروش پوشاک در سطح استان به صورت هفتگی اجرا و با متخلفان برابر قانون برخورد می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید