خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۰, 17th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ ساعت ۹:۱۸:۰۳

    خانه  > زندانیان  >  انتقال چهار زندانی سیاسی به بند ۳۵۰ زندان اوین

انتقال چهار زندانی سیاسی به بند ۳۵۰ زندان اوین

خبرگزاری هرانا – علی مرتضایی و یوسف محمدرضایی از دراویش گنابادی، مهدی خزعلی وبلاگ‌نویس زندانی که طی روزهای گذشته بازداشت شده بودند روز گذشته از بند ۲۰۹ زندان اوین به بند ۳۵۰ منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار سایت مجذوبان نور؛ پس از گذشت ۳ هفته از بازداشت و نگهداری آقایان علی مرتضایی و یوسف محمدرضایی در بند ۲۰۹ زندان اوین، امروز این دراویش گنابادی به بند ۳۵۰ زتدان اوین منتقل شدند.

این دراویش گنابادی در ۲۱ دی‌ماه توسط نیروهای امنیتی در منزل شخصیشان بازداشت شده‌اند. هنوز از دلیل و اتهام این دراویش گنابادی اطلاعی در دست نمی‌باشد.

هم چنین مهدی خزعلی وبلاگ‌نویس در بیست و چهارمین روز اعتصاب غذای خود در حالی که هنوز دست شکسته‌اش در گچ بوده و به شدت لاغر شده بود، به بند ۳۵۰ زندان اوین منتقل شد.

از سوی دیگر حسین نعیمی‌پور که روز گذشته بازداشت شده بود نیز، ظهر چهارشنبه به بند زندانیان سیاسی در زندان اوین منتقل شده است.

حسین نعیمی پور، فرزند محمد نعیمی پور نماینده تهران در مجلس ششم و عضو شورای مرکزی جبهه مشارکت است که پس از انتخابات نیز یک بار بازداشت و مدتی را در حبس به سر برده و در انتظار ابلاغ حکم دادگاه بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید