خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۰, 10th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۱۱/۰۹ ساعت ۲۲:۳۹:۰۸

    خانه  > کارگران  >  اعتصاب لوکوموتیوران و تاخیر ۶ ساعته‌ی قطار مشهد

اعتصاب لوکوموتیوران و تاخیر ۶ ساعته‌ی قطار مشهد

خبرگزاری هرانا – اعتصاب برخی لوکوموتیورانان در راه آهن شمال شرق در اعتراض به مشکلات معیشتی و حقوقی خود طی یک هفته اخیر باعث ایجاد اختلال در حرکت قطارها و تاخیرهای چندساعته قطارهای مسافربری شده است.

به گزارش بازتاب، برخی لوکوموتیورانان پس از حرکت قطارها در برخی از ایستگاه‌های بین راهی با خروج از قطار باعث توقف چند ساعته‌ی قطار می‌شوند.

از جمله در روز هشتم بهمن ماه قطار مسافربری محلی شاهرود – مشهد به شماره ۳۲۶ ساعت ۱۲:۱۰ از شاهرود حرکت می کند و در حالی که قرار بوده ساعت ۱۸:۳۰ در مشهد باشد، به دلیل اعتصاب لوکوموتیوران و خروج وی از قطار ساعت ۲۴، یعنی با ۵/۵ ساعت تاخیر به مقصد رسیده است.

به گفته برخی از مسافران این قطار به دلیل اعتصاب و خروج لوکوموتیوران از قطار در ایستگاه بین راهی “نقاب”، به درخواست مسئولان راه آهن شمال شرق یک لوکوموتیوران از مشهد برای هدایت و حرکت این قطار اعزام و قطار را به مقصد رسانده است.

اداره‌ی کل راه آهن شمال شرق در شاهرود، در پاسخ به خبرنگار ما اظهار کرد که قطار به موقع راه افتاده است و راه آهن مشهد با تایید این تاخیر و افزایش تاخیرها، اعزام لوکوموتیوران را تایید کرد.

ظاهرا در مقصد هم مسافران پس از نیم ساعت تجمع در ایستگاه راه آهن خراسان رضوی و عدم رسیدگی به اعتراضشان محل را ترک کرده اند.
مشابه این اتفاق در هفتم بهمن ماه در قطار محلی سمنان – مشهد رخ داده است.

راه آهن شمال شرق از سوزن خروجی ایستگاه گرمسار شروع می شود و تا سوزن ورودی ایستگاه نقاب ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید