خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۰, 24th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۰/۰۷/۱۱ ساعت ۱۱:۰۵:۳۷

    خانه  > اقلیت های ملی  >  ناجا: دستگیر شدگان اغتشاشات دریاچه ارومیه مجرمان سابقه دار هستند

ناجا: دستگیر شدگان اغتشاشات دریاچه ارومیه مجرمان سابقه دار هستند

خبرگزاری هرانا – فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: اکثر دستگیر شدگان اغتشاشات مربوط به دریاچه ارومیه مجرمان سابقه دار هستند که اهدافی به غیر از دریاچه ارومیه داشته اند.

مسعود خرم نیا دیروز در گفت وگو با فارس در تبریز با اشاره به شرایط اجتماعی در زمینه دریاچه ارومیه نجات آن را یک خواست عمومی دانست و بر استفاده از روش های معقول و تعیین شده در این زمینه تأکید کرد.

وی با اشاره به برخی تحرکات و اغتشاشات صورت گرفته به بهانه دریاچه ارومیه اظهار داشت: تحرکاتی جزئی که صورت گرفت عمدتاً با اهدافی به غیر از نجات دریاچه ارومیه بوده و روش های نامعقول در این زمینه به کار گرفته شد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: این دسته از افراد با توجه به اعمال مجرمانه و بر هم زدن امنیت عمومی دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.

وی اظهار داشت: دسته ای از افراد نیز که نقش محوری در این تحرکات نداشته و فریب خورده بودند عمدتاً پس از اخذ وثیقه آزاد شدند.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: بخشی از افراد نیز که در جمع آوری حاضران در صحنه به صورت اتفاقی دستگیر شده بودند پس از پالایش آزاد شدند.

خرم نیا با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی به احدی اجازه برهم زدن نظم عمومی را نخواهد داد، گفت: اقدام برخی از افراد در تجمعات تبریز به دلیل ایجاد مزاحمت برای مردم و اصناف و کسبه بازار، جرم بود و باید نسبت به برخورد با آنها اقدام می شد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید